Во чекор со модата од 1998 година... КОЈА Е ВАШАТА СЛЕДНА ФРИЗУРА?
РАБОТНО ВРЕМЕ
Пон – Пет: 09:00 – 20:00 | Саб: 09:00 – 16:00
НАШАТА ЛОКАЦИЈА
Аминта Трети 59, Скопје
РЕЗЕРВИРАЈ ТЕРМИН
070 345 426

Декемвриски термини

Заради големиот обем на работа во пресрет на празниците, тимот на Бубе Ин ве замолува за навремено закажување на нашите услуги!

Нашата мисија

Мисијата на Бубе Студио Ин е квалитет, креативност и врвна услуга. Спојот на сите три елементи низ секојдневната работа и едукација се темел на работата на тимот. Ние веруваме во работата со косата како органска материја која се менува, која има свој живот и своја инвидиуалност.

8250

КЛИЕНТИ

44830

ФРИЗУРИ

6850

ИСПИЕНИ КАФИЊА

6

ВРАБОТЕНИ

Нашите услуги

Фризура

Шминка

Медикал

Третмани

  • Сакам да работам со големи професионални и добри луѓе, а токму тоа е Студио ИН, единствените на кои им е дозволено да ми ја чепкаат косата.

    Кристина Арнаудова, Соработник
  • Со Студио ИН, косата просто ми пее!

    Дани Димитровска, Клиент
  • Со Бубе имаме долгогодишна и успешна соработка – уште од самите наши почетоци!

    Владимир Ѓорѓиев, Клиент

Патување низ еволуцијата на фризури

Косата отсекогаш била значаен аспект на личниот стил и самоизразување, што ја одразува не само индивидуалноста, туку и културните и историските контексти на едно време. Од елаборираните перики од 18-тиот век до иконите од 20-тите, фризурите еволуирале на фасцинантен начин. Ајде да тргнеме на патување низ времето, да ја истражуваме еволуцијата на фризурите и можеби […]

Бубе Студио Ин на Skopje Fashion Festival

Тимот на Бубе Студио Ин беше дел од настанот- Skopje Fashion Festival кој се оддржа на 12. 11 во Скопје Сити Мол. Дел од атмосферата можете да ја видите од сликите подоле.    

МО-БЕРБЕР ШОУ НА ФРИЗЕРИТЕ БЕРБЕРИ НА ГРАДОТ СКОПЈЕ

Тимот на Бубе Студио Ин беше дел од највозбудливиот настан во месецот за мажите ,,Мовембер“ со традиционалното МО-БЕРБЕР ШОУ НА ФРИЗЕРИТЕ БЕРБЕРИ НА ГРАДОТ СКОПЈЕ кое се оддржа во Скопје Сити Мол на 13.11 (недела) од 12 до 17 часот. На настанот беа претставени мајстори бербери од целата земја, кои се погрижија вашиот изглед да […]

Контактирајте нé за Вашата нова фризура!